Növénynövekedési Kamara

Növénynövekedési Kamara

Az Achieve Chemnél gyártott Növénynövekedési Kamra megfelel a szigorú előírásoknak és a biztonsági/minőségi protokolloknak, miközben teljes körű működési ellenőrzést biztosít a hőmérséklet, a páratartalom és a világítás (fényperiódus) felett. Minden növekedési kamra egység programozható mikroszámítógépekkel van felszerelve, amelyek lehetővé teszik a paraméterek beállítását a különböző biológiai növényfajok, rovarok, mikroorganizmusok és gyógyászati ​​anyagok növekedéséhez.
A szálláslekérdezés elküldése

Leírás

Műszaki paraméterek

Több-alkalmazású növekedési kamrák – pontosság és sokoldalúság

 

Az Achieve Chem Plant Growth kamrákban tesztelt vagy termesztett minden tétel precíz eredményeket biztosít. És ez a pontosság kiterjedlabor (80 - 180 L)ésipari-mérleg (2000 literig)bio{0}}termesztési alkalmazások. Ezen felül intelligens növekedési kamráink a vegyületek széles skáláját képesek befogadni, és ideálisat alkotnakösszetett -specifikus feltételek. Ennek eredménye a kiválósághatékonyság, optimálisnövekedés, éspontoslabor eredmények.

 

Egészséges és minőségi{0}}megfelelő növénynövekedés

 

Növénynövekedési kamráink a zászlóshajó Intelligens mesterséges klímakamra technológiánkra épülnek. A kifejezetten a növények növekedésének elősegítésére tervezett kamrák nagyobb méretűek, erősebb világítási rendszerrel rendelkeznek a fotoszintézishez, szélesebb körű hőmérséklet-szabályozással és további CO2-táprendszerrel rendelkeznek.

 

Plant Growth ChamberPlant Growth Chamber outer

 

Legfontosabb specifikációk

 

Laboratóriumi-léptékű Növénytermesztési Kamra

 

Modell

Kapacitás

Belső (külső) méretek H × Szé × Ma (mm)

Hőmérséklet tartomány / ingadozás

Páratartalom tartomány / Ingadozás

Megvilágítás

PRX-80A

80 L

540×540×350 (590×590×1200)

0-50 fok ±0,5 fok

50–95% relatív páratartalom ±5%

3000 lx

PRX-80B

80 L

540×540×350 (590×590×1200)

0-50 fok ±0,5 fok

50–95% relatív páratartalom ±5%

12.000 lx

PRX-180A

180 L

540×540×650 (590×590×1340)

0-50 fok ±1,0 fok

50–95% relatív páratartalom ±5%

3000 lx

PRX-180B

180 L

540×540×650 (590×590×1340)

0-50 fok ±1,0 fok

50–95% relatív páratartalom ±5%

12.000 lx

PRX-180C

180 L

540×540×650 (590×590×1340)

0-50 fok ±1,0 fok

50–95% relatív páratartalom ±5%

22.000 lx

PRX-180D

180 L

540×540×650 (590×590×1340)

0-50 fok ±1,0 fok

50–95% relatív páratartalom ±5%

30.000 lx

PRX-280A

280 L

540×540×960 (590×590×1640)

0-50 fok ±1,0 fok

50–95% relatív páratartalom ±5%

3000 lx

PRX-280B

280 L

540×540×960 (590×590×1640)

0-50 fok ±1,0 fok

50–95% relatív páratartalom ±5%

12.000 lx

PRX-280C

280 L

540×540×960 (590×590×1640)

0-50 fok ±1,0 fok

50–95% relatív páratartalom ±5%

22.000 lx

PRX-280D

280 L

540×540×960 (590×590×1640)

0-50 fok ±1,0 fok

50–95% relatív páratartalom ±5%

30.000 lx

 

Kísérleti-léptékű Növénytermesztési Kamra

 

Modell

Kapacitás

Belső (külső) méretek H × Szé × Ma (mm)

Hőmérséklet tartomány / ingadozás

Páratartalom tartomány / Ingadozás

Megvilágítás

PRX-380A

350 L

540×540×1210 (590×590×1890)

0-50 fok ±1,0 fok

50–95% relatív páratartalom ±5%

3000 lx

PRX-380B

350 L

540×540×1210 (590×590×1890)

0-50 fok ±1,0 fok

50–95% relatív páratartalom ±5%

12.000 lx

PRX-380C

350 L

540×540×1210 (590×590×1890)

0-50 fok ±1,0 fok

50–95% relatív páratartalom ±5%

22.000 lx

PRX-380D

350 L

540×540×1210 (590×590×1890)

0-50 fok ±1,0 fok

50–95% relatív páratartalom ±5%

30.000 lx

PRX-500A

450 L

620×620×1150 (680×680×1890)

0-50 fok ±1,0 fok

50–95% relatív páratartalom ±5%

3000 lx

PRX-500B

450 L

620×620×1150 (680×680×1890)

0-50 fok ±1,0 fok

50–95% relatív páratartalom ±5%

12.000 lx

PRX-500C

450 L

620×620×1150 (680×680×1890)

0-50 fok ±1,0 fok

50–95% relatív páratartalom ±5%

22.000 lx

PRX-500D

450 L

620×620×1150 (680×680×1890)

0-50 fok ±1,0 fok

50–95% relatív páratartalom ±5%

30.000 lx

PRX-600A

600 L

1240×540×960 (1300×590×1640)

0-50 fok ±1,0 fok

50–95% relatív páratartalom ±5%

3000 lx

PRX-600B

600 L

1240×540×960 (1300×590×1640)

0-50 fok ±1,0 fok

50–95% relatív páratartalom ±5%

12.000 lx

PRX-600C

600 L

1240×540×960 (1300×590×1640)

0-50 fok ±1,0 fok

50–95% relatív páratartalom ±5%

22.000 lx

PRX-600D

600 L

1240×540×960 (1300×590×1640)

0-50 fok ±1,0 fok

50–95% relatív páratartalom ±5%

30.000 lx

PRX-800A

800 L

1240×540×1210 (1300×590×1890)

0-50 fok ±1,0 fok

50–95% relatív páratartalom ±5%

3000 lx

PRX-800B

800 L

1240×540×1210 (1300×590×1890)

0-50 fok ±1,0 fok

50–95% relatív páratartalom ±5%

12.000 lx

PRX-800C

800 L

1240×540×1210 (1300×590×1890)

0-50 fok ±1,0 fok

50–95% relatív páratartalom ±5%

22.000 lx

PRX-800D

800 L

1240×540×1210 (1300×590×1890)

0-50 fok ±1,0 fok

50–95% relatív páratartalom ±5%

30.000 lx

 

Ipari-léptékű növénytermesztési kamra

 

Modell

Kapacitás

Belső (külső) méretek H × Szé × Ma (mm)

Hőmérséklet tartomány / ingadozás

Páratartalom tartomány / Ingadozás

Megvilágítás

PRX-1000A

1,000 L

1240×620×1210 (1300×680×1890)

0-50 fok ±1,0 fok

50–95% relatív páratartalom ±5%

3000 lx

PRX-1000B

1,000 L

1240×620×1210 (1300×680×1890)

0-50 fok ±1,0 fok

50–95% relatív páratartalom ±5%

12.000 lx

PRX-1000C

1,000 L

1240×620×1210 (1300×680×1890)

0-50 fok ±1,0 fok

50–95% relatív páratartalom ±5%

22.000 lx

PRX-1000D

1,000 L

1240×620×1210 (1300×680×1890)

0-50 fok ±1,0 fok

50–95% relatív páratartalom ±5%

30.000 lx

PRX-1200A

1,200 L

1800×620×1210 (1860×680×1890)

0-50 fok ±1,0 fok

50–95% relatív páratartalom ±5%

3000 lx

PRX-1200B

1,200 L

1800×620×1210 (1860×680×1890)

0-50 fok ±1,0 fok

50–95% relatív páratartalom ±5%

12.000 lx

PRX-1200C

1,200 L

1800×620×1210 (1860×680×1890)

0-50 fok ±1,0 fok

50–95% relatív páratartalom ±5%

22.000 lx

PRX-1200D

1,200 L

1800×620×1210 (1860×680×1890)

0-50 fok ±1,0 fok

50–95% relatív páratartalom ±5%

30.000 lx

PRX-1500A

1,500 L

1860×620×1210 (1900×680×1890)

0-50 fok ±1,0 fok

50–95% relatív páratartalom ±5%

3000 lx

PRX-1500B

1,500 L

1860×620×1210 (1900×680×1890)

0-50 fok ±1,0 fok

50–95% relatív páratartalom ±5%

12.000 lx

PRX-1500C

1,500 L

1860×620×1210 (1900×680×1890)

0-50 fok ±1,0 fok

50–95% relatív páratartalom ±5%

22.000 lx

PRX-1500D

1,500 L

1860×620×1210 (1900×680×1890)

0-50 fok ±1,0 fok

50–95% relatív páratartalom ±5%

30.000 lx

PRX-2000A

2,000 L

2345×705×1145 (2485×765×1890)

0-50 fok ±1,0 fok

50–95% relatív páratartalom ±5%

3000 lx

PRX-2000B

2,000 L

2345×705×1145 (2485×765×1890)

0-50 fok ±1,0 fok

50–95% relatív páratartalom ±5%

12.000 lx

PRX-2000C

2,000 L

2345×705×1145 (2485×765×1890)

0-50 fok ±1,0 fok

50–95% relatív páratartalom ±5%

22.000 lx

PRX-2000D

2,000 L

2345×705×1145 (2485×765×1890)

0-50 fok ±1,0 fok

50–95% relatív páratartalom ±5%

30.000 lx

 

 

 

Plant Growth Chamber POwer

Plant Growth Chamber ready to ship
Plant Growth Chamber picture Plant Growth Chamber Clear photos

Megjegyzések

  • 600 - 1000 Az L modellekhez aduplaajtós-konfiguráció
  • Az 1200 l-es és a feletti tartályokhoz ahármas{0}}ajtós konfiguráció
  • Minden növénytermesztési kamra további alkategóriákba sorolhatóA típusú , B típus , C típusú, ésD típusa megvilágítás erőssége alapján.

 

Jegyzet:Speciális alkalmazásokhoz, amelyek hosszan tartó termesztést igényelnek 10 fok alatti vagy 40 fok feletti hőmérsékleten és 50% relatív páratartalom alatt, erősen ajánljukbeszéljen mérnökeinkkel.

 

Laboratóriumi/Ipari Scale Növénytermesztési Kamra – Termékjellemzők

application

Egy berendezés, több alkalmazás

Kamráink fő alkalmazásai közé tartozik a növénynövekedés, a szövetkultúra, a palántanevelés, a ritka rovartenyésztés, a BOD meghatározása, valamint a rendkívül érzékeny bio-vegyületek és organizmusok speciális termesztése.

temperature

Pontos környezeti szimulációk

Az automatizálás és a precíz tervezés révén az Achieve Chemnövénynövekedési kamra Kínalehetővé teszi az ideális hőmérséklet és páratartalom újbóli létrehozását a gyors növekedés érdekében, rövidebb időtartam alatt és lényegesen alacsonyabb erőforrás-költség mellett.

multiple

30 szakaszos műveletek

A termesztési folyamatot 30 különböző szakaszra oszthatja, és testreszabhatja az egyes szakaszok időtartamát. Ez segít beállítani a mesterséges klímát a kamrákon belül, hogy megfeleljen az adott változatoknak, beleértve a nappali és éjszakai körülményeket is.

security 2

Tartós és biztonsági{0}}kompatibilis belső tér

Az iparnak megfelelő-rozsdamentes acélt használunk mesterséges növénytermesztő berendezéseink belső kamráihoz. Ez megóvja a növényeket és a rendkívül érzékeny bio-vegyületeket a szennyeződéstől, biztosítva a legjobb minőségű termesztést.

thumb-up

Testreszabható riasztórendszer

Ez egy opcionális funkció, amely lehetővé teszi, hogy biztonsági határértéket állítson be a növénynövekedési kamra hőmérsékleti szintjére, hogy megvédje a növényeket a túlzott hőtől. A műveletek azonnal leállnak, ha a hőmérsékleti küszöbértéket átlépik.

sync

Folyamatfigyelés szinkronizálása adatelemzéssel

Az intelligens és fejlett RS485 interfésszel berendezésünk lehetővé teszi a kísérleti megfigyelés és az adatrögzítés összekapcsolását, ami tovább lefordítja az adatok egyszerűsített elemzését anélkül, hogy adateltéréseket okozna.

premium-quality

Moduláris kialakítás

Moduláris növénynövekedési kamránk csökkenti az általános állásidőt azáltal, hogy lerövidíti a karbantartási és tisztítási időt. Az alkatrészek cseréje, a rendszeres karbantartás és az ütemezett tisztítás nem igényli a teljes berendezés szétszerelését, végső soron időt és költséget takarít meg.

utilization

Optimalizált erőforrás-felhasználás

A Liebig-féle minimumtörvény szerint a legszűkösebb erőforrás határozza meg a termesztési folyamatot. Így az Achieve Chem berendezések lehetővé teszik az egyes termesztési erőforrások leghatékonyabb módon történő optimalizálását, így alacsonyabb költségek mellett jobb termést biztosítanak.

 

Szabja testre növénytermesztési kamráját

 

Precizitás és sokoldalúság – két fő ok a testreszabás szükségessége mögött

A különböző növényfajok eltérően nőnek, és változatos környezeti feltételeket igényelnek az optimális növekedéshez. A szabványos növénytermesztési kamrákat szabványos használatra tervezték, ami azt jelenti, hogy nem tudnak alkalmazkodni a növény-specifikus termesztési körülményeihez, ami az alacsonyabb termesztési minőséget és a növekedési sebességet eredményezi. A szabványos laboratóriumi növénytenyésztési kamra nem biztosítja ezt a pontosságot, mivel nem tudja szabályozni a CO2-t, a hőmérsékletet és a páratartalmat a kívánt tartományon belül, és nem tudja fenntartani a konzisztenciát hosszabb ideig.

 

Testreszabható intelligens növénytermesztési kamra

Az Achieve Chem szükség esetén testreszabást vezet be annak biztosítására, hogy a növénytermesztési kamra specifikációi megfeleljenek az Ön termesztési követelményeinek. A növekedési kamra méreteitől a hőmérséklet-tartományig és a riasztórendszerekig a testreszabás rugalmassága minden fő paraméterre kiterjed, beleértve:

 

  • Hőmérséklet tartomány

Állítsa be a minimális és maximális hőmérsékletet az üzembiztonsági szintnek vagy a kísérleti követelményeknek megfelelően.

  • Relatív páratartalom

Állítható páratartalom a növények párologtatásának és növekedési feltételeinek szabályozásához.

  • Fény intenzitása

Testreszabható megvilágítási szintek a különböző fotoszintetikus követelményeknek megfelelően.

  • Fotóperiódus

Programozható világos/sötét ciklusok a nappali és éjszakai körülmények szimulálásához.

  • CO₂ koncentráció

Állítható CO₂-szint a szabályozott fotoszintézishez és{0}}növénynövekedési vizsgálatokhoz.

  • Kamra méretei

Testreszabott belső térfogat és felhasználható termőterület a mintamennyiség alapján.

  • Polcok konfigurációja

Állítható polcok száma, magassága és elrendezése különböző növényméretekhez.

  • Irányító rendszer

Programozható hőmérséklet, páratartalom, világítás, CO₂ és egyéb működési paraméterek szabályozása.

  • Riasztási beállítások

Testreszabható felső/alacsony határértékek a hőmérséklet, páratartalom, CO₂ és egyéb kritikus paraméterek tekintetében.

  • Adatnaplózás

Konfigurálható megfigyelési és rögzítési intervallumok a kísérleti adatokhoz.

  • Ajtó konfiguráció

Egy-, dupla- vagy több-ajtós konfigurációk a hozzáférhetőségtől és a kamra méretétől függően.

  • Biztonsági funkciók

Testreszabható reteszelések, riasztások, túlhőmérséklet-{0}}védelem és egyéb biztonsági vezérlők.

 

Miért partner az Achieve Chem

 

Egy hiteles, megbízható berendezésgyártóval, például az Achieve Chem-mel való partneri együttműködés intelligens berendezések és szükséges automatizálás bevezetésével megoldja növénytermesztési problémáinak felét. Az Achieve Chem 2, 279 000 m²-en átívelő, tanúsított gyártóüzemével és 6 fiókjával egy globális gyártó, amely laboratóriumi és ipari{5}}megoldásokat kínál kiemelkedő iparágakban. Cégünk 18 éves gyártási tapasztalatával olyan, nemzetközi minőségi szabványoknak megfelelő berendezéseket szállít, amelyek támogatják a pontos laboratóriumi vizsgálatokat, a biztonságos termelésfelskálázást és az energiahatékony ipari műveleteket.

 

Érje el a Chem Service csúcspontjait

 

  • Lab-léptékű, kísérleti-léptékű és ipari-méretű kamragyártási lehetőségek.
  • Testreszabott kamraméretek, polcok, világítás és vezérlőkonfigurációk.
  • Átfogó tesztelés és minőségellenőrzés kiszállítás előtt.
  • Telepítés, üzembe helyezés, kezelői oktatás és műszaki támogatás.
  • -Értékesítés utáni karbantartás, hibaelhárítás és alkatrész{1}}segítség.

 

A növénytermesztő kamra alkalmazásai

 

Crop Stress Testing

Termény stressztesztje

Ellenőrzött környezetet biztosít annak tesztelésére, hogy a növények hogyan reagálnak a zord környezetekre, és hogyan befolyásolja az általános növekedésüket.

Plant Breeding

Növénynemesítés

A növényfajok ellenőrzött keresztbeporzással történő módosítására{0}}alkalmazható a kívánt tulajdonságok kombinálása és a betegségek kiszűrése érdekében.

Genetic Engineering

Géntechnológia

A nemesítés precízebb változata, ahol a növényfajokat DNS-technológiával módosítják a precíz laboratóriumi alkalmazásokhoz.

Crop Physiology

Növényélettan

Lehetővé teszi a tudósok és kutatók számára, hogy meghatározzák a haszonnövények működését, a növekedésüket befolyásoló tényezőket, és hogyan reagálnak a környezeti változásokra.

 

Beszéljen szakértőinkkel intelligens befektetési tanácsért

 

Az Achieve Chem szakértői útmutatásai és tanácsai, mielőtt befektetnének egy laboratóriumi-léptékű vagy ipari növénytermesztési kamrába, bebizonyosodott, hogy ügyfeleink számára változást hozott. Az, ahogy szakértőink az Ön egyedi igényei és működési léptéke alapján tervezik meg a növénytermesztő kamrákat, jelentős időt, erőfeszítést és pénzt takarít meg Önnek. Ezen felül átfogó útmutatásuk minden kritikus szempontra kiterjed, beleértve a testreszabást, a folyamatoptimalizálást és az utólagos-szállítási szolgáltatásokat.

 

Időpont egyeztetés szakértőinkkel és kulcsfontosságú működési betekintést nyerhet a megfelelő berendezések kiválasztásához és a berendezések testreszabásának megfelelő mértékéhez.

 

Lépjen kapcsolatba velünk

 

Szerezzen kémiai minősítést

upload398cc43196365e1f2a10ae871119cfda

news-15-15
ISO9001 CE Alibaba registered trademark

 

GYIK

 

 

FAQ

Mi az a növénynövekedési kamra és hogyan működik?

A növénynövekedési kamra egy ellenőrzött{0}}környezeti rendszer, amellyel növényeket termesztenek és tanulmányoznak pontosan szabályozott körülmények között. Az olyan paramétereket szabályozza, mint a hőmérséklet, a páratartalom, a fényintenzitás, a fényperiódus és a CO₂-koncentráció, hogy egységes feltételeket teremtsen a kutatáshoz.

Mire használhatók a növénynövekedési kamrák?

Milyen környezeti feltételeket lehet szabályozni a növénytermesztő kamrában?

Mi a különbség a növénytermesztő kamra és az üvegház között?

Milyen hőmérsékletet és páratartalmat tud fenntartani a növényi növekedési kamra?

Hogyan válasszam ki a megfelelő növényi növekedési kamrát?

Testreszabható a növénynövekedési kamra?

A szálláslekérdezés elküldése